Schody

Firma Drewmir oferuje państwu wykonanie każdego typu schodów.
Począwszy od popularnych schodów obkładanych - „na beton”, przez drewniane konstrukcje samonośne, stalowe schody modułowe po schody spiralne na stalowym słupie obłożonym drewnem.

Do produkcji naszych schodów stosujemy krajowe i egzotyczne gatunki drewna: buk, jesion, dąb, klon, sosna, merbau. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać schody z dowolnego gatunku drewna.

Sosna Merbau Jesion Dąb Buk

Przykładowe realizacje:

 • policzkowe, zabiegowe:
  policzkowe, zabiegowe
 • na belce stalowej:
  na belce stalowej
 • zabiegowe, jesionowe:
  zabiegowe, jesionowe
 • segmentowe z zakrętem:
  segmentowe z zakrętem
 • na konstrukcji drewnianej pełnej:
  na konstrukcji drewnianej pełnej
 • zębate, aĹźurowe, układ "U":
  zębate, aĹźurowe, układ
 • zabiegowe z merbau:
  zabiegowe z merbau
 • wiszące stalowe:
  wiszące stalowe
 • na beton z podestem:
  na beton z podestem

 

Etapy wykonania schodów:

 1. Wstępny pomiar i wycena
 2. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonaniu wszelkiego rodzaju schodów. W oparciu o podstawowe informacje o wymiarach klatki schodowej, lub w oparciu o projekt techniczny przygotujemy dla państwa indywidualną ofertę na wykonanie schodów. Korzystając z katalogu wykonanych przez nas realizacji, dostępnych w naszej siedzibie modeli schodów mogą państwo zadecydować o rodzaju konstrukcji, gatunku drewna, kolorystyce schodów i rodzaju balustrady. Służymy państwu naszą wiedzą i doświadczeniem.
  Doradzimy najbardziej estetycznie i ekonomicznie optymalne rozwiązanie dla państwa domu / mieszkania / firmy.
  Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i podejmujemy się ambitnych wyzwań - jesteśmy gotowi do wykonania najbardziej innowacyjnych i nie spotykanych rozwiązań.

 3. Pomiar i wycena końcowa
 4. Po zaakceptowaniu przez państwa wstępnej wyceny schodów ustalimy termin w którym nasi projektanci dokonają bezpłatnych pomiarów w państwa budynku - dzięki nim będziemy mogli przygotować szczegółową wycenę i projekt państwa schodów.
  Na tym etapie przygotujemy dla państwa umowę i ustalimy terminarz wykonywanych prac.
  Od tego momentu ustalona z państwem cena na wykonane prace nie ulega zmianie.

 5. Produkcja i montaż
 6. Szczególną wagę przykładamy do starannego i precyzyjnego wykonania schodów, używamy tylko najwyższej jakości chemii do drewna, posiadamy pełne zaplecze produkcyjne i na każdym etapie produkcji kontrolujemy jakość wykonywanych schodów.
  Na tym etapie będą państwo mogli otrzymać testową próbkę bejcowania / lakierowania drewna - dzięki czemu będą państwo mieli próbkę kolorystyczną idealnie zgodną z finalnym produktem.

  Następnie nasze ekipy montażowe w ustalonym wcześniej terminie przystąpią do montażu zmówionych schodów / balustrad. Zadbamy aby montaż przebiegał szczegółowo według ustalonego projektu technicznego i w możliwie krótkim terminie.

 7. Gwarancja
 8. Na wykonane przez nas produkty udzielamy gwarancję na okres 5 lat!
  Firma Drewmir zobowiązuje się do nieodpłatnej wymiany wszystkich produktów które okażą się wadliwe na skutek błędów w produkcji, zastosowania wadliwych materiałów, nienależytego montażu.

Zapraszamy państwa do zapoznania się z wykonanymi przez nas schodami, realizacje podzieliliśmy ze względu na rodzaj konstrukcji schodów i ich wykończenia.

ul. Kolejowa 30A
Zabierzów pow. Kraków
12 282-67-24
   © DREWMIR Z.P.H. 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone